.

Kontakt

E-mail: vojtamikyska@seznam.cz ICQ: 373-277-742

Anketa

Hrajete rádi Multiplayer?

Vždy (159)
 

Občas (167)
 

Vůbec (173)
 

Co to je? (177)
 

Návštěvnost

TOPlist

RSS

RSS

Naše ikonka

Minichat

videa

Fragmovie by Hornstr

Hornstr právě vytvořil svoje první fragmovie, které nazval Fragmovie by Hornstr. Zpracování tohoto videa je poměrně zdařilé, stejně tak jako fragy, mezi kterými se najdou i opravdu pěkné kousky.

obr obr obr

Délka je zhruba 1 a čtvrt minuty, rozlišení je ale pouze 720x576.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Videa - Kadli Pow & Sexy Kadli

A máme tu další videa, Kadli Pow a Sexy Kadli. Tentokrát jsou dvě a autorem je Kadli a zdá se, že se mu videa celkem povedly. V movie můžeme vidět několik střel přímo do hlavy, a to z opravdu nevýhodné pozice!

obr obr obr

Video trvá celkem 18 sekund a jeho velikost je 18 MB. Kodek videa je WMV

Streamovaná verze:


Klasická verze:
Druhé z těchto dvou videí nese název Sexy Kadli, je dvakrát delší než předešlé. Opět v něm můžeme vidět skvělé zásahy jak přímo do hlavy tak přímo "do těla".

obr obr obr

Jak jsem již psal, video je dvakrát delší, tzn. že má délku celkem 36 sekund . Movie je v rozlišení 1024 x 768 px, video kodek je DivX v5.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Potki's NoZoom - mini-movie

Potkimu se podařil opravdu pěkný frag se sniperkou bez zamíření, a že to byl opravdu povedený kousek dokazuje i tohle video, které je pěkně zpracované a zmíněný frag zde hraje hlavní roli.

obr obr obr

Ačkoliv u takového mini-movie na kvalitě obrazu příliš nezáleží, Potki vás potěší HD rozlišením 1280x720 a bezchybně zvládnutou kompresí ve formátu WMV. Délka je zhruba jedna a půl minuty.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Revenge 2 - teaser by Vinnie

Spousta známých a úspěšných tvůrců fragmovies přešla na CoD 4, mezi těmito lidmi je také Vinnie. Ten pracuje na fragmovie Revenge 2, ke kterému připravil opravdu povedený teaser, který dominuje hlavně skvělým zpracováním a nápaditou hudbou.

obr obr obr

Rozlišení je 1024x768, teaser trvá zhruba jednu minutu. A rozhodně si nenechte ujít závěr se skvělými fragy!

Streamovaná verze:


Klasická verze:

Jump video od atze<3!

První movie, které stojí za to shlédnout a určitě se bude líbit i vám. Toto video je od hráče se jménem "atze<3" a trvá 8 minut a 14 sekund.

obr obr


Obrázky nejsou sice ve vysoké kvalitě, i tak stojí za to. Na videu můžeme vidět zajímavé jumpy, které dokáží jen "mistři" s vysokým FPS. Na některé vám samozřejmě stačí i menší FPS, proto nezoufejte a zkoušejte, třeba zde jednou najdete i své "jump movie".

Streamovaná verze:Samozřejmě to není jediné "jump video" a tak vám zde přináším i odkazy na další tři movie. Tak co na ně říkáte?

První české CoD 4 video - The Opened Future

A máme tu první video z CoD 4, jehož autorem je pumpYYy. Na to, že je to první video v ČR se celkem neznámému moviemakerovi povedlo. Ve videu můžeme vidět skvělé efekty, grafiku atd. Vytvoření videa a "pozbírání" různých kousků fragů trvalo dva týdny, což je na vytvoření videa skvělý čas. Na videu spolupracovali i další tři hráči MokR, lanzik a HolatKKo a určitě si zaslouží pochvalu. Tak neváhejte a stahujte!

obr obr obr

Video má celkem 251 MB a jeho délka je 6 minut a 27 sekund. Rozlišení videa je 1024 x 576, což můžeme zařadit do vyšší kategorie kvality.

Streamovaná verze:


Klasická verze:

PC vs. Xbox 360 vs. PS3 - na čem vypadá CoD4 lépe?

Není žádným tajemstvím, že grafika v Call of Duty 4 vypadá bez diskuse výborně, je takřka na úrovni grafické megabomby Crysis. Engine, který hru pohání totiž podporuje nejmodernější vymoženosti - dynamickými stíny počínaje a HDR konče, akorát chybí podpora DX10, což ovšem zatím skoro nikomu nevadí.


Nastává ovšem zajímavá otázka - vypadá CoD4 lépe na Xboxu 360, PlayStationu 3 nebo na PC? Hned zezačátku prozradíme, že na obou konzolích hra vypadá naprosto stejně, rozdíly prakticky neexistují. Na PC je to složitější - samozřejmě, že na nejvyšší detaily hra vypadá stejně pěkně jako na oněch next-gen konzolích, jiný situace nastává v případě slabších PC a snížení detailů, ale takový je prostě život :-)

Call of Duty 4: Guns of War - IGN zkoumalo zbraně!

Australské IGN se podívalo na zbraně v Call of Duty 4: Modern Warfare a zveřejnilo video, které se týká právě zbraní.


Zbraňový arzenál vypadá velice dobře, potěší i jeho různorodost.